O nás

Společnost DAVO CAR s.r.o. vznikla na základě mnohaletých zkušeností s prodejem ojetých automobilů, naše prodejní plocha o rozloze 40 000 m2 leží v obci Olbramovice u Benešova, přímo u hlavní silnice na tahu Praha - České Budějovice.

Na trhu s ojetými vozy působí společnost DAVO CAR již od roku 1999. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem ke kupujícím zákazníkům, nás řadí na jedno z prvních míst mezi autobazary v České republice v počtu prodaných vozů. Předností Autocentra DAVO CAR je garance najetých kilometrů. Autocentrum DAVO CAR ručí za najeté kilometry! V případě prokázání opaku vrací autobazar celou částku zákazníkovi.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Společnost  DAVO CAR  v číslech:

  • Počet zaměstnanců: 108
  • Plocha celého areálu: 80 000m²
  • Počet vykoupených vozů v roce 2015: 2 635
  • Počet obsloužených zákazníků v rámci areálu Autocentra DAVO CAR s.r.o.: 6 786

 

Na prodejní ploše Autocentra DAVO CAR naleznete až 1 000 vozů převážně osobních, ale i terénních a nákladních. Naši odborně proškolení pracovníci jsou pro Vás připraveni zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Samozřejmostí je zajištění co nejvýhodnějšího leasingu nebo nákupu formou úvěru, zpětného leasingu. Nedílnou součástí služeb Autocentra DAVO CAR je i zprostředkování zákonného i havarijního pojištění.

V areálu Autocentra DAVO CAR naleznete i nový moderní showroom DAVO Exklusive.

Jedná se o krytý prodejní prostor s plochou více jak 1 000 m2. V tomto luxusním prostoru  jsou nabízeny prověřené a kvalitní vozy prémiových značek.

Součástí areálu Autocentra DAVO CAR je také budova DAVO Servis, zde nabízíme kompletní služby autoservisu od mechanických prací, přes karosářské práce až po autoelektriku. Samozřejmostí je moderní diagnostika a kompletní služby pneuservisu s moderní 3D laserovou geometrií. 

Kvalitní vozy si zaslouží i kvalitní pohonné hmoty, a proto jsme v areálu Autocentra DAVO CAR vybudovali moderní čerpací stanici DAVO OiL, která nabízí kvalitní pohonné hmoty včetně LPG vždy za ty nejlepší ceny v okolí. 

Na konci října 2016 jsme otevřeli nové mycí centrum DAVO WASH. První svého typu v České republice. Jedná se o unikátní projekt expresního tunelového mytí, prosklenou tunelovou myčku, která je první svého druhu v České republice. Ocěňovanou výhodou je možnost, kdy během mytí nemusí řidič ve svém voze sedět, ale může z prosklené uličky v poklidu sledovat průběh předem zvoleného mycího programu. Součástí mycího centra je i samoobslužné mytí. Pokud řidič upřednostňuje zvlášť šetrné mytí automobilu, nabízíme v areálu Autocentra DAVO CAR boxy ručního mytí. Bez jakéhokoliv časového omezení mají motoristé k dispozici moderní vybavení pro důkladnou očistu svého vozu. Nedílnou součástí je i zóna pro čištění interiéru vozů s použitím nejmodernějších pomocníků a přípravků s nanotechnologiemi.

Plány rozvoje Autocentra DAVOCAR:

V současné době naše společnost dokončuje další, dvoupatrový moderní showroom. Součástí proskleného showroomu budou moderní kanceláře, prostor pro odpočinek zákazníků a místo pro vystavení exklusivních vozů. Předpokládané otevření nového showroomu je podzim 2017.

Dále byla zahájena výstavba moderního mycího centra pro nákladní automobily, které bude součástí nově otevřeného mycího centra DAVO WASH. Bude sloužit nejen našim zákazníkům, ale i široké veřejnosti, dokončení stavby je plánováno na jaro 2018.

Aktuálně má Autocentrum DAVO CAR prodejní plochu 40 000 m². S ohledem na probíhající výstavbu a kontinuální rozšiřování skladových zásob, postupně upravujeme celý prostor Autocentra DAVO CAR, který činí 80 000 m², abychom tak mohli plně využívat celý jeho potenciál. Naším jasným cílem je mít největší prodejní plochu s největším počtem aut na jednom místě a stát se tak předním hráčem na trhu s ojetými vozy v České republice.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků neustále zkvalitňujeme a zlepšujeme naše služby. Chceme všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba upřednostnit Autocentrum DAVO CAR před ostatními autobazary v České republice, byla správná.

Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je jasným důkazem, že svou práci děláme jak nejlépe umíme.

Autocentrum DAVO CAR nabízí profesionální a rychlé služby. S prodejem či koupí vozu Vám pomohou naši vyškolení a příjemní zaměstnanci.

Náš kolektiv je Vám k dispozici celoročně, tzn. i během vybraných svátků a dnů volna, od pondělí do neděle v čase od 9 do 21 hodin.

Až 20 vozů 4x4

Odběr novinek

Odběr novinek

Nenechte si ujít naše novinky a akční nabídky!

X