Autocentrum DAVO CAR

Společnost DAVO CAR s.r.o. vznikla na základě několikaletých zkušeností s prodejem ojetých automobilů, naše prodejní plocha o rozloze 40 000 m2 leží v obci Olbramovice u Benešova, přímo u hlavní silnice na tahu Praha - České Budějovice.

Na trhu s ojetými vozy působíme již 16 let. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem ke kupujícím zákazníkům nás řadí na jedny z prvních míst mezi autobazary v České republice v počtu prodaných vozů.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Na prodejní ploše autobazaru naleznete až 1 000 vozů převážně osobních, ale i terénních a nákladních. Jsme připraveni pro Vás zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Dále pak zajišťujeme leasing nebo nákup formou úvěru, zpětný leasing a zákonné i havarijní pojištění.

V areálu Autocentra DAVO CAR naleznete i showroom DAVO Exklusive jedná se o krytou prodejní plochu více jak 1 000m2,  kde nabízíme prověřené a kvalitní vozy prémiových značek.

Kvalitní vozy si zaslouží i kvalitní pohonné hmoty a proto jsme v areálu autobazaru DAVO CAR, vybudovali moderní čerpací stanici DAVO OiL, která nabízí kvalitní pohonné hmoty včetně LPG vždy za ty nejlepší ceny v okolí.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků se snažíme naše služby neustále zkvalitňovat a zlepšovat. Snažíme se všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba, kdy si naše Autocentrum DAVO CAR vybrali na trhu v České republice, byla volbou správnou.

Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je pouze důkazem toho, že se naši práci snažíme dělat co nejlépe.

Nabízíme profesionální a rychlé služby. S prodejem či koupí vozu Vám pomohou naši vyškolení a příjemní zaměstnanci.

Náš kolektiv je Vám k dispozici celoročně, během celého týdne.

 

Až 20 vozů 4x4

Odběr novinek

Odběr novinek

Nenechte si ujít naše novinky a akční nabídky!

X