Autobazar DAVO CAR

zánovní, exklusivní, osobní, užitkové, levné vozy i veteráni
široký výběr vozů ihned k prodeji v Olbramovicích u Benešova
záruka na původ všech nabízených vozů a garance najetých kilometrů
nabídka financování při nákupu nebo výměně vozu
výhodné akční balíčky pojištění a sledování zakoupeného vozu a další
profesionální přístup a vstřícnost našich zaměstnanců
onas-slide.png (507 KB)

Proč právě Autocentrum DAVO CAR?

Největší výběr vozů
na jedné ploše

Garance najetých
kilometrů

Prověřen technický
stav vozů

Garance původu
vozidel

Prodloužená záruka
vozů na 3 roky

 

Společnost DAVO CAR s.r.o. vznikla na základě několikaletých zkušeností s prodejem ojetých automobilů. Naše prodejní plocha
o rozloze 80 000 m2 leží v obci Olbramovice u Benešova, přímo u hlavní silnice na tahu Praha - České Budějovice.

Na trhu s ojetými vozy působíme již 23 let. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem ke kupujícím zákazníkům nás řadí na jedny z předních míst mezi autobazary v České republice v počtu prodaných vozů.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Na prodejní ploše autobazaru naleznete až 1 400 vozů převážně osobních, ale i terénních a nákladních. Jsme připraveni pro Vás zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu.

Dále pak zajišťujeme leasing nebo nákup i formou úvěru, zpětný leasing a zákonné i havarijní pojištění.

V areálu Autocentra DAVO CAR naleznete i showroom DAVO Exklusive jedná se o krytou prodejní plochu více jak 1 000m2, kde nabízíme prověřené a kvalitní vozy prémiových značek.

Kvalitní vozy si zaslouží i kvalitní pohonné hmoty a proto jsme v areálu Autocentra DAVO CAR vybudovali moderní čerpací stanici DAVO OiL, která nabízí kvalitní pohonné hmoty včetně LPG vždy za ty nejlepší ceny v okolí. V dalších letech ji následovalo moderní mycí centrum DAVO WASH.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků se snažíme naše služby neustále zkvalitňovat a zlepšovat. Snažíme se všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba, kdy si naše Autocentrum DAVO CAR vybrali na trhu v České republice, byla volbou správnou.

Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je pouze důkazem toho, že se naši práci snažíme dělat co nejlépe. Nabízíme profesionální a rychlé služby. S prodejem či koupí vozu Vám pomohou naši vyškolení a příjemní zaměstnanci. Náš kolektiv je Vám k dispozici celoročně, během celého týdne.

Jak to u nás vypadá?

Autocentrum DAVO CAR se rozkládá na ploše 80 000 m2. Prodejní plocha je rozdělena na několik sekcí. Najdete zde sekci nejlevnějších vozů, sekci škodovek, nebo sekci luxusních vozů prémiových značek v exklusivním showroomu. Kromě autobazaru Autocentrum zahrnuje nejmodernější mycí centrum v České republice, auto i pneu servis, nebo čerpací stanici s kvalitními palivy za nejnižší ceny v okolí.