Autobazar DAVO CAR

zánovní, exklusivní, osobní, užitkové, levné vozy i veteráni
široký výběr vozů ihned k prodeji v Olbramovicích u Benešova
záruka na původ všech nabízených vozů a garance najetých kilometrů
nabídka financování při nákupu nebo výměně vozu
výhodné akční balíčky pojištění a sledování zakoupeného vozu a další
profesionální přístup a vstřícnost našich zaměstnanců
onas-slide.png (507 KB)

Proč právě Autocentrum DAVO CAR?

Největší výběr vozů
na jedné ploše

Garance najetých
kilometrů

Prověřen technický
stav vozů

Garance původu
vozidel

Prodloužená záruka
vozů na 3 roky

Společnost DAVO CAR s.r.o. vznikla po mnoha letech zkušeností v prodeji ojetých automobilů.

Na trhu s ojetými vozy působíme od roku 1997. Díky našim dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu a přátelskému přístupu ke kupujícím jsme jedním z předních autobazarů v České republice, co se týče počtu prodaných vozidel.

Na prodejní ploše 80 000 m2 v obci Olbramovice u Benešova najdete až 1 400 vozidel, převážně osobních, ale i terénních a nákladních. Díky doprovodným službám, které nabízíme , jsme připraveni poskytnout kompletní servis při nákupu nebo prodeji vašeho automobilu.

Dále nabízíme služby leasingu nebo nákupu formou úvěru, zpětného leasingu a pojištění dle zákona i havarijního pojištění.

V areálu Autocentra DAVO CAR najdete také showroom DAVO Exklusive, který je krytý a nabízí prodejní plochu více než 1 000 m2. Zde nabízíme prověřená a kvalitní vozidla předních značek.

Kvalitní vozidla si zaslouží také kvalitní paliva, a proto jsme vybudovali moderní čerpací stanici DAVO OiL v areálu Autocentra DAVO CAR. Nabízíme zde kvalitní paliva včetně LPG za vždy nejlepší ceny v okolí. Později jsme také otevřeli moderní mycí centrum DAVO WASH.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků se neustále snažíme zlepšovat a poskytovat ještě lepší služby. Chceme dokázat našim stávajícím i novým zákazníkům, že jejich volba Autocentra DAVO CAR na českém trhu byla správná.

Narůstající počet spokojených zákazníků je důkazem naší snahy dělat naši práci co nejlépe. Díky týmu odborně vyškolených zaměstnanců nabízíme profesionální a rychlé služby.

Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je pouze důkazem toho, že se naši práci snažíme dělat co nejlépe. Nabízíme profesionální a rychlé služby. S prodejem či koupí vozu Vám pomohou naši vyškolení a příjemní zaměstnanci. Náš kolektiv je Vám k dispozici celoročně, během celého týdne.

Jak to u nás vypadá?

Autocentrum DAVO CAR se rozkládá na ploše 80 000 m2. Prodejní plocha je rozdělena na několik sekcí. Najdete zde sekci nejlevnějších vozů, sekci škodovek, nebo sekci luxusních vozů prémiových značek v exklusivním showroomu. Kromě autobazaru Autocentrum zahrnuje nejmodernější mycí centrum v České republice, auto i pneu servis, nebo čerpací stanici s kvalitními palivy za nejnižší ceny v okolí.