Autocentrum DAVO CAR

Jak šel čas

 • 1997

  Na pozemcích Českých drah, v pražských Holešovicích, v centru pražských autobazarů a mezi nimi si našel své místo i nově vzniklý Autobazar DAVO. Začíná s prodejem se 40 vozy.

 • 2005

  V Olbramovicích u Benešova se naskytla příležitost koupě pozemku vhodného k vytvoření pobočky autobazaru ve Středočeském kraji.

 • 2007

  České dráhy vypovídají všem v pražských Holešovicích smlouvy.

 • 2008

  S novou vizí a díky zakoupenému pozemku v Olbramovicích, začíná na novém místě, na ploše 2 000 m2 svou novou etapu s modernizovaným názvem Autobazar DAVOCAR.

 • 2009

  Během následujících tří let dochází postupně k rozšíření prodejní plochy Autobazaru DAVOCAR o dalších 7 000 m2.

 • 2013

  Zakoupením areálu DZV Nova patřícího do holdingu skupiny Agrofert a dalších sousedících pozemků, od soukromých majitelů, došlo k rozšíření plochy areálu na 80 000 m2.

 • 2014

  Areál postupně, zcela radikálně, mění svou tvář. Doslova před očima roste moderní auto-areál. Na místě bývalé slepičárny, vzniká budova prodeje luxusníc vozů, DAVO Exklusive. Na původním místě opravny zemědělských strojů našel své místo DAVO Servis.

 • 2015

  Modernizaci neunikla ani původní čerpací stanice, nejen nové nádrže, ale i ultra moderní tankovací stojany a příjemný shop, to je čerpací stanice DAVO OiL.

 • 2016

  Dalším prvkem v realizaci vize budoucího komplexu, je stavba Mycího centra DAVO WASH. Jedná se o kombinaci tunelového a portálového mytí, ručních mycích boxů a moderních interiérových multi-vysavačů. Jedná se o jedinou stavbu této technologie v ČR.

 • 2017

  Na místě bývalé sušičky obilí, vzniká nové prodejní office místo, které poskytne luxusní příjemné zázemí kupujícím, včetně jejich dětí. Areál v průběhu času změnil svou podobu, z původního autobazaru během 10 let vznikl nadčasový komplex, nabízející široké spektrum služeb a stává se tak logicky Autocentrem DAVO CAR. Na prodejní ploše se do budoucnosti počítá až s 2 500 vozy a areál čeká ještě pár stavebních úprav, aby byla původní vize kompletně dokončena. Vize, která nemá v rámci České republiky obdoby.

Společnost DAVO CAR s.r.o. vznikla na základě mnohaletých zkušeností s prodejem ojetých automobilů, naše prodejní plocha o rozloze 40 000 m2 leží v obci Olbramovice u Benešova, přímo u hlavní silnice na tahu Praha - České Budějovice.

Na trhu s ojetými vozy působí společnost DAVO CAR již od roku 1997. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem ke kupujícím zákazníkům, nás řadí na jedno z prvních míst mezi autobazary v České republice v počtu prodaných vozů. Předností Autocentra DAVO CAR je garance najetých kilometrů. Autocentrum DAVO CAR ručí za najeté kilometry! V případě prokázání opaku vrací autobazar celou částku zákazníkovi.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Jak to u nás vypadá?

Autocentrum DAVO CAR se rozkládá na ploše 80 000 m2. Prodejní plocha je rozdělena na několik sekcí. Najdete zde sekci nejlevnějších vozů, sekci škodovek, nebo sekci luxusních vozů prémiových značek v exklusivním showroomu. Kromě autobazaru Autocentrum zahrnuje nejmodernější mycí centrum v České republice, auto i pneu servis, nebo čerpací stanici s kvalitními palivy za nejnižší ceny v okolí.