Auto podle vašich představ

Na našem webu zadáte nezávaznou poptávku
Definujete si přesné specifikace podle vašeho gusta
Náš tým prohledá trh a pokusí se najít přesnou specifikaci
Nabídneme vám konkrétní vozy
Sami si vyberete, který vám bude vyhovovat nejvíce
Po odsouhlasení a složení zálohy vám vůz přivezeme
Vůz je váš
slide.png (372 KB)

Chci řešit koupi specifického vozu po telefonu

Zanechte nám na sebe kontakt.

Zavoláme vám a konkrétní specifikace požadovaného vozu společně probereme po telefonu.

Nebo nás kontaktujte na telefonním čísle:
739 34 34 34

Možnosti koupě vozu v Autocentru DAVO CAR

Vybrali jste si vůz z naší nabídky? A upřednostňujete koupi vozu v hotovosti?

Spojte se s námi telefonicky nebo mailem a naši operátoři zákaznického centra s vámi domluví zkušební jízdu vybraného vozu, připravte si potřebné doklady a vše ostatní co nejrychleji a bez zbytečných formalit, vyřídíme na místě v Autocentru DAVO CAR. aktuální nabídka

Chcete si koupit vůz a nemáte dostatek financí?

Spojte se s námi telefonicky nebo mailem a společně probereme ty nejlepší možnosti právě pro vás. S osvědčenými bankovními partnery pro vás zprostředkujeme výhodnější úvěr, než jaký jste si schopni dohodnout sami.

Naši kolegové ze zákaznického centra s vámi domluví zkušební jízdu vybraného vozu, proberou potřebné doklady a vše ostatní co nejrychleji a bez zbytečných formalit, vyřídíme na místě v Autocentru DAVO CAR. aktuální nabídka

Máte starý vůz a chcete ho vyměnit za vůz z naší nabídky? Pak je právě pro vás koupě protiúčtem v Autocentru DAVO CAR tou správnou volbou.

Váš stávající ojetý vůz je možné použít jako protihodnotu nákupu auta, které jste si vybrali z aktuální nabídky. Hodnota vašeho vozu může být použita i jako mimořádná splátka v rámci leasingové smlouvy nebo úvěru.

Ceníme si toho, že si od nás nejen chcete koupit nové vozidlo, ale také prodat svůj stávající vůz a z tohoto důvodu vás zvýhodníme vyšší výkupní cenou či slevou na novém vozidle.

Nákup i prodej vozu s vámi co nejrychleji a bez zbytečných formalit vyřídíme na místě v Autocentru DAVO CAR. Po kontrole identifikačních znaků vašeho vozu sepíšeme smlouvu a vy od nás můžete okamžitě odjet s vybraným vozem. aktuální nabídka

Nemůžete sehnat ten správný vůz, který bude přesně vyhovovat vašim specifickým požadavkům?

Stačí nás kontaktovat a zadat si poptávku. My, díky naší široké výkupní síti, zkusíme vámi zvolenou konfiguraci vozu sehnat v co možná nejkratším čase. Zadat poptávku

Chcete koupit vůz od svého známého a chybí vám finance?

Přijeďte se známým a jeho vozem, o který máte zájem, k nám do Autocentra DAVO CAR. Vyplatíme za vás peníze Vašemu známému ihned HOTOVĚ. A vám zprostředkujeme v potřebné výši nejvýhodnější úvěr u některého z našich smluvních bankovních partnerů.

Spojte se s námi telefonicky nebo mailem a naši kolegové ze zákaznického centra s vámi proberou potřebné doklady a domluví detaily vaší návštěvy. Co nejrychleji a bez zbytečných formalit, vyřídíme vše na místě a vy od nás můžete okamžitě odjet s novým vozem. Dejte nám vědět

Ojeté auto na zakázku

  • Máte naprosto přesnou představu, jaké chcete auto, ale natrhu ojetých vozů se nevyskytuje ani jeden přesný kus? Nebo se vám jenom nechce hledat? Nechte hledání na nás.
  • Najdeme Vám vůz přesně podle vašich specifikací. Ať už chcete definovat cokoliv. Motor, převodovku, barvu nebo třeba vyhřívané přední sklo? Žádný problém.
  • Disponujeme sami širokou nabídkou vozů, ale zároveň se pohybujeme na výkupním trhu po celé Evropě. Máme tak široké možnosti najít přesně to, co hledáte.
  • Zadejte si nezávaznou poptávku a vyčkejte na naše výsledky. Pokud nenajdeme přesně to co chcete, nabídneme vám 2 až 3 nejbližší alternativy. Primárně ale jdeme po krku přesně vámi požadovanému vozu.

Formulář poptávky