DAVO WASH

 

Mycí centrum DAVO WASH

Jedinečné mycí centrum s nejmodernějšími technologiemi v České republice.

Nově jsme pro Vás otevřeli mycí linku pro dodávky až do výšky 3m! 

Otevřeno denně od 7:00 do 22:00

 

 

 

Skleněná tunelová myčka

Můžete se těšit na unikátní skleněnou tunelovou myčku s kartáči CARLITE, které lak Vašeho plechového miláčka nepoškrábou ani při opakovaném používání. Jedná se o unikátní pěnový materiál, který se s lakem Vašeho vozidla vysloveně pomazlí. V tunelu je možné umýt najednou až pět vozů za pomoci speciálních mycích prostředků zaručujících odstranění všech nečistot z Vašeho vozu. Mycí prostředky jsou vyrobeny na bázi nanotechnologií zajišťujících ochranu povrchu vozidla, zabraňující jeho rychlému znečištění a jsou samozřejmě šetrné k životnímu prostředí. Jejich opakovaným používáním dosáhnete lepších výsledků.

   
Ruční předmytí je součástí každého programu     Ruční předmytí
       
   
Pohled do skleněného tunelu     Pěnové kartáče CARLITE
       
   
Sušení     Na konci procesu jedině nablýskaný vůz
       

 

Boxy pro ruční mytí

Zastánce ručního mytí potěšíme čtyřmi samoobslužnými mycími boxy s bezkontaktním mytím vozů. Tři stání jsou krytá a máte tak možnost si umýt Váš vůz i za deště, čtvrté je vhodné pro dodávky. Samozřejmostí je použití mycích prostředků s nanotechnologiemi, které mimo jiné odstraní z povrchu veškeré nečistoty včetně hmyzu za pomoci teplé vody a kombinace šampónu a mikroprášku. K závěrečnému oplachu vozu se využívá osmotická voda, jenž zajišťuje oplach do lesku, bez zanechávání bílých skvrn. 

Nově v boxu 1 a 2 mytí aktivní pěnou.

 
Centrum pro ruční mytí   Čistící zóna

Čistící zóna

Připraveno pro Vás je dále dvanáct vysavačů, pračka koberečků a čtyři multifunkční přístroje, u kterých si můžete vysát interiér vozu, vyfoukat prach z veškerých těžko dostupných prostor, antibakteriálně ošetřit koberečky a ošetřit pneu.

 
Multifunkční stojany   Pračka koberečků

 

 

 

 

Až 20 vozů 4x4

Odběr novinek

Odběr novinek

Nenechte si ujít naše novinky a akční nabídky!

X