Zkušenosti a reference

Autocentrum DAVO CAR  má  několikaleté zkušenosti s prodejem vozů všech značek.

Během let s přibývajícími zkušenostmi se rozrůstala i naše prodejní plocha, která má v současné době cca 40 000 m2. Na této ploše denně nabízíme až 1 000 vozidel renomovaných značek, jako je Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Ford, Peugeot, Mercedes-Benz a aktuálně nabízíme vozidla v cenovém rozpětí od 14 999,- Kč do 5 000 000,- Kč.

Po dobu 16 let, kdy působíme na trhu s ojetými vozy, jsme již prodali desetitisíce vozidel, a tak reference našich spokojených klientů mluví za vše.

Naší snahou je udělat vše pro to, aby se o Autocentru DAVO CAR hovořilo v dobrém a jméno společnosti DAVO CAR mělo dobrý zvuk nejen u svých zákazníků. Těší nás, že Autocentrum DAVO CAR provází pověst profesionálního, spolehlivého a užitečného pomocníka při koupi nebo prodeji ojetého vozidla. Tato dobrá pověst nás však také zavazuje a motivuje.

Vážíme si důvěry, s níž k nám přistupují naši současní i budoucí zákazníci. Víme, že není samozřejmá. Proto pečlivě nasloucháme jejich názorům, a jsme vděčni za každou připomínku, postřeh či radu. Reference našich zákazníků jsou inspirací pro naši každodenní práci, která má jediný cíl: ještě více zlepšit služby, které poskytujeme.

Díky zpětné vazbě s našimi klienty jsme dokázali přizpůsobovat naši nabídku jak vozidel, tak i služeb. To vše s důrazem na to, aby spokojenost našich zákazníků byla vždy maximálně pozitivní.

Po celou dobu se snažíme, aby i náš tým prodejců byl vždy zkušený se znalostí problematiky vozidel, dokázal tak bez problémů odpovědět na všechny dotazy ohledně prodávaného vozu, což se nám díky častému školení našich zaměstnanců daří.

Abychom zákazníkům vyšli vstříc, rozšířili jsme pracovní dobu i na víkendy.

Máme otevřeno od pondělí do neděle v čase od  09:00 do 21:00 i v době volna a vybraných státních svátků. To našim zákazníkům nabízí možnost se na vozidla v klidu podívat, prověřit  či zakoupit  i ve dnech jejich pracovního klidu.

Snažíme se neustále naše zkušenosti a služby rozšiřovat.

Doufáme, že třeba i nákup Vašeho vozidla bude naší další pozitivní referencí a budete tak dalším spokojeným zákazníkem Autocentra DAVO CAR.

Zajímá Vás, co všechno už jsme dokázali a jak naši práci hodnotí naši ZÁKAZNÍCI?

Až 20 vozů 4x4

Odběr novinek

Odběr novinek

Nenechte si ujít naše novinky a akční nabídky!

X