Prodej vozu v autobazaru DAVOCAR

Vždy to nejlepší řešení pro Vás

Vlastníte ojeté auto, které potřebujete rychle a výhodně prodat? Nechcete ztrácet čas vyřizováním formalit spojených s prodejem svého vozu? Potom je pro Vás prodej vašeho vozu v autobazaru DAVOCAR tím nejlepším řešením.

  • V autobazaru Davocar za Vás vyřídíme veškeré formality.
  • Vykupujeme vozy 7 dní v týdnu, po celý rok.
  • Pokud máte kupce na svůj vůz, který nemá dostatek financí ke koupi, v autobazaru Davocar zprostředkujeme finanční stránku takové koupě.

 

Vyberte si z následující nabídky autobazaru Davocar:

Ocenění Vašeho vozu

 

Potřebujete peníze ihned na ruku? Potřebujete finance k jinému účelu, než je nákup nového vozu? Pak je pro vás výkup vozu za hotové v autobazaru Davocar, tou správnou volbou.

Chcete prodat Vaše staré auto, a stanovit si prodejní cenu a přitom se o nic nestarat? V případě komisního prodeje se o nic nestaráte, všechno zařídíme za Vás. Váš vůz vystavíme v našem autobazaru a peníze obdržíte po prodeji vozidla.

Chcete prodat svůz vůz známému a jemu chybí dostatek financí? Přijeďte s vozem i známým k nám a my za Vás vše potřebné v autobazaru Davocar vyřídíme a zprostředkujeme Vašemu známému koupi vozu na splátky v potřebné výši u některého z našich smluvních partnerů.

Máte starý vůz a chcete ho vyměnit za nový? Pak je tady právě pro Vás prodej protiúčtem. Váš stávající ojetý vůz je možné použít jako protihodnotu na nové auto a vy se tímto způsobem zbavíte starostí s prodejem původního vozu.

Potřebujete hotovost, ale nechcete se zbavovat svého vozu? Při zpětném leasingu získáte peníze v autobazaru Davocar na ruku a zároveň můžete dál používat svůj vůz, který splácíte formou pravidelných leasingových splátek.

 

Až 20 vozů 4x4

Odběr novinek

Odběr novinek

Nenechte si ujít naše novinky a akční nabídky!

X